REZERVACE
+420 776 776 779

Pronájem Lodí na Vltavě

Pronajměte si naše lodě, uspořádejte nezapomenutelný firemní večírek, nebo rodinou oslavu! Připravíme pro vás občerstvení v podobě švédských stolů a rautů, zajistíme také živou hudbu, která vás bude bavit celý večer. Soukromá plavba po Vltavě je jen začátkem! Můžete zdarma navštívit unikátní Muzeum Karlova Mostu. Naše lodě pro vás zakotví na nejhezčích místech Vltavy – poznáte tak krásu pražských památek úplně jinak než doposud. V klidu si takvychutnáte jedinečnou atmosféru, propojenou s romantikou a geniusem loci těchto míst. Vltava a Praha bude pro tento moment patřit jenom vám!Připraveny jsou pro vás letní i zimní plavby v lodích různých velikostí.

Západ slunce střídá záře světel noční Prahy - večírek může začít! Vychutnejte si soukromí, klid a nevšední atmosféru.


GFX | nepomuk-akce-na-lodich-praha-vltava.jpgPronájem lodi Nepomuk

Velká salonní rychloloď Nepomuk dokáže pohostit až 100 pasažérů. Jedná se o stylovou loď, která má bohatou historii plaveb po celé Evropě. Zkonstruována byla v roce 1933 a převážně sloužila jako restaurační a party loď. Nepomuk je ideální pro pořádání velkých firemních oslav a společenských akcí.

Více o pronájmu této lodi.


GFX | vodouch-akce-na-lodich-praha-vltava.jpgPronájem lodi Vodouch

Tato loď je vhodná pro konání středně velkých oslav a akcí. Často je využívána pro menší svatební obřady a oslavy. Vodoucha mají v oblibě také menší firmy, neboť loď má kapacitu 32 osob! Vodouch je stylově vybavená loď připravená na rauty, večírky a oslavy.

 Více o pronájmu této lodi.


GFX | vltavsky-clun-akce-na-lodich-praha-vltava.jpgPronájem vltavského člunu

Jedná se o specifický konstruovaný malýčlun nazývaný také „Naháč“. Člun dokáže přepravit 11 lidí, proto je určen pouze pro malé privátní plavby a oslavy. Člun dokáže jako jeden z mála plout i kanálem Čertovka nebo pod posledním dochovaným obloukem Juditina mostu.

 Více o pronájmu této lodi.

Přečtěte si více informací o tom, pro jaké akce lodě pronajímáme nebo proč si rezervovat loď právě u nás. Pronájem lodi Praha!

 

 


NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Proč právě naše lodě?
  1. jedinečné trasy Prahou
  2. nejlépe situované přístaviště
  3. plavíme se v létě i v zimě
  4. ZDARMA návštěva Muzea Karlova mostu
  5. výběr lodí z více velikostí
  6. dobré ceny plaveb
  7. tradice v plavbách po Vltavě
  8. doplňkové služby (rauty)