REZERVACE
+420 776 776 779

Pronájem salonní lodi Nepomuk

Loď, jejíž celková délka je 38,5 metrů, je pojmenovaná po sv. Janu Nepomuckém. Nepomuk je komfortně vybavené plavidlo, které dokáže bez problému hostit 100 pasažérů. Loď je vyhotovena v salonním provedení a je vybavena jedinečným dieselovým motorem, jenž je zapalován doutnáky, které dopomáhají dosáhnout vysokou rychlost tohoto plavidla. Loď Nepomuk je nestarší původní lodí, která se v Praze aktivně plaví po Vltavě. Loď byla vyrobena v roce 1933 a následně přestavěna v roce 1937. Loď byla za svou historii využívána jako výletní přepravní loď, plovoucí restaurace i party loď. Nepomuk se plavil v Německu i Švýcarsku.Prostě významná loď se zajímavou historií – během své dlouholeté existencehostila řadu slavných a známých osobností.

Fotogalerie lodi Nepomuk

Využití lodi Nepomuk

Loď Nepomuk je v současnosti využívána pro pořádání firemních i soukromých akcí, pro výletní plavby i pronájem. S lodí Nepomuk se lze doplavit až k Mělníku, přičemž po cestě můžete obdivovat krásu okolních zámků.

Stylový interiér s dřevěným obložením navozuje atmosféru jedinečné salonní plavby. Je ideální pro pořádání větších společenských akcí, večírků, oslav a banketů. Loď je zařízena pro zábavu i tanec, najdete zde i salonek. Pokud k dobrému interiéru lodi navíc připočítáte možnost vyrazit na výletní plavbu třeba až do Mělníku, nebo naopak budete chtít kotvit v centru Prahy, pak máte o jedinečný zážitek postaráno. Zajistíme zábavu dle vašeho přání, hudební doprovod, loď ozdobíme dekoracemi nebo zajistíme třeba i ohňostroj. Chcete-li doslova oslnit své obchodní partnery, nebo třeba svatebčany, pak je loď Nepomuk vaší ideální volbou.

Místa pro konání akcí.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Proč právě naše lodě?
  1. jedinečné trasy Prahou
  2. nejlépe situované přístaviště
  3. plavíme se v létě i v zimě
  4. ZDARMA návštěva Muzea Karlova mostu
  5. výběr lodí z více velikostí
  6. dobré ceny plaveb
  7. tradice v plavbách po Vltavě
  8. doplňkové služby (rauty)