REZERVACE
+420 776 776 779

Akce na lodích - Praha

Projeďte se s námi po Vltavě a objevte úplně jinou Prahu! Zaposlouchejte se do šplouchání vody a vychutnejte si nové pohledy na pražské památky z hladiny Vltavy. Oslavte své narozeniny, firemní události nebo svatbu zcela netradičně. Zážitek na celý život připlouvá, stačí nastoupit na palubu. Máme nejlepší kotvící místo přímo u Karlova mostu! Jaké akce na lodích můžete zažít na hladině Vltavy?


GFX | galerie | bar-nahled-firemni-akce-vecirky-na lodi-praha-vltava.jpg


 

Firemní oslavy, firemní akce na lodi

Zaujměte své obchodní partnery, oslavte narozeniny firmy netradičním a výjimečným způsobem. Uspořádejte si na lodi firemní večírek, teambuildingovou akci nebo raut. Zajistíme pro vás nejen stylovou loď, ale i občerstvení, hudbu apod. Firemní akce na míru pro nás nejsou problém!

Více o firemních oslavách, večírcích na lodi ZDE.


 

GFX | galerie | novomanzele-svatba-nahled-na-lodi-praha-vltava.jpg


 

Svatby na lodi – obřady, oslavy

Prožijte nezapomenutelný svatební den díky obřadu konanému na hladině Vltavy s kulisou nejhezčích pražských památek. Svatebčané si o vašem obřadu budou ještě dlouho vyprávět a navíc budou obdivovat originalitu svatebních fotek pořízených na lodi. Zajistíme výzdobu, občerstvení i hudbu. Zkrátka vše jak má být pro váš jedinečný den!

Více o svatbách na lodi ZDE.


 
GFX | galerie | soukroma-akce-nahled-akce-na-lodich-praha-vltava.jpg

 

Rodinné oslavy, narozeniny na lodi

Oslavte své narozeniny, životní jubileum na lodi! Máte nějakou významnou rodinnou událost, která je natolik důležitá, že jí chcete dát punc jedinečného zážitku pro všechny zúčastněné? Připravíme pro vás loď s občerstvením, grilem, hudbou a výzdobou. Kotvit můžete přímo u Karlova Mostu!

Více o narozeninách a rodinných oslavách na lodi ZDE.


 

GFX | nepomuk-akce-na-lodich-praha-vltava.jpg


 

Vánoční a silvestrovské večírky

Vánoční večírek i novoroční večírek na lodi je skvělým zakončením roku. Vezměte své kamarády nebo spolupracovníky na zimní plavbu po Vltavě. Objevte nové zážitky. V kamnech bude praskat dřevo, kajutu provoní svařené víno a vy si odpočinete a zhodnotíte končící rok. Zajistíme pro vás občerstvení i hudbu.

Více o novoročních a vánočních večírcích na lodi ZDE.


 

GFX | vodouch-akce-na-lodich-praha-vltava.jpg


 

Pronájem lodí pro filmaře, koncerty

Využijte pronájem dobových plavidel a stylových lodí pro filmařské účely. Pořádáte větší společenské akce, přehlídky, koncerty? Naše lodě jsou vám k dispozici. Kotvit můžete na nejhezčím místě na Vltavě, přímo u Karlova Mostu. Využijte naší historické salonní lodi Nepomuk!

Více o pronájmu lodi pro filmaře, koncerty ZDE.


 

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Proč právě naše lodě?
  1. jedinečné trasy Prahou
  2. nejlépe situované přístaviště
  3. plavíme se v létě i v zimě
  4. ZDARMA návštěva Muzea Karlova mostu
  5. výběr lodí z více velikostí
  6. dobré ceny plaveb
  7. tradice v plavbách po Vltavě
  8. doplňkové služby (rauty)