REZERVACE
+420 776 776 779

Praha – pronájem lodí na Vltavě

Na této stránce se dočtete základní informace, které jsou spojeny s pronájmem lodí v Praze. Dozvíte se, jaké lodě pronajímáme, pro jaké akce tyto lodě pronajímáme a především proč zvolit pronájem lodi právě u nás.

Pro jaké akce lodě pronajímáme?

Díky tomu, že máme široký výběr lodí k pronájmu, můžeme pro vás připravit různorodé akce na míru. Máme vlastní lodě (malé, středně velké i velké), které jsou připraveny pro vaše individuální potřeby. Primárně pronajímáme lodě na Vltavě za účelem pořádání firemních akcí, večírků a obchodních jednání. Lodě si můžete pronajmout také pro oslavu narozenin, pro svatební plavby, svatební obřady. Nechybí ani možnost privátních výletních plaveb apod.

Více o pořádání akcí na lodi ZDE.

Jaké lodě pronajímáme?

Jak už bylo uvedeno výše, pro pronájem lodí na Vltavě využíváme vlastní plavidla. K dispozici je velká salonní rychloloď Nepomuk, která dokáže hostit ve svém dobovém interiéru až 100 pasažérů. Středně malé lodě, které také pronajímáme, nesou název Vodouch a jsou schopny přepravit 32 hostů. Malé vltavské čluny používáme pro skupiny s velikostí do 11 lidí – pronájem těchto lodí je vhodný i pro privátní výletní plavby.

Více o pronajímaných lodích na Vltavě ZDE.

Proč využít pronájem lodi právě u nás?

Plavební flotila je kompletně naše, tudíž jsme schopni pronájem lodi zajistit téměř na počkání (nepůjčujeme si lodě od jiných firem). Máme zkušené kapitány, známe nejkrásnější vltavská místa a především máme dlouholetou praxi v pořádání privátních akcí na lodích. Pronájmem lodi naše služby nekončí - loď pro vás ozdobíme, zajistíme hudbu, občerstvení, zdarma vás provedeme unikátním Muzeem Karlova mostu apod. Ať už si pronajmete loď pro firemní, svatební či soukromé účely, u nás vždy máte garanci nejlepších nástupních míst a přístavišť (např. v samé blízkosti Karlova mostu!)

Místa pro konání akcí.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Proč právě naše lodě?
  1. jedinečné trasy Prahou
  2. nejlépe situované přístaviště
  3. plavíme se v létě i v zimě
  4. ZDARMA návštěva Muzea Karlova mostu
  5. výběr lodí z více velikostí
  6. dobré ceny plaveb
  7. tradice v plavbách po Vltavě
  8. doplňkové služby (rauty)