REZERVACE
+420 776 776 779

Pronájem lodi Vodouch

Loď Vodouch je typickým plavidlem brázdící Vltavu již od 19. století. Jedná se o menší celodřevěnou uzavřenou loď s délkou 9,7 m a šířkou 3,2 m. Náš Vodouch je přesnou kopií původních vltavských plavidel, a to i včetně na míru odlitých vnitřních kování. Díky svému plochému dnu s ponorem do 0,6mdokáže Vodouch plout i do míst s nízkou hladinou. Proto mohou pasažéři lodi obdivovat z paluby lodi i taková místa, jako je Čertovka nebo oblouk Juditina mostu.

Vodouch vás dokonale přenese do doby před 100 lety a vy si to určitě náležitě užijete, ať už budete oslavovat narozeniny, nebo se bavit na vánočním firemním večírku. Vše na lodi je jako v dávných dobách – vybavení zkůže, dřeva a mosazi. Atmosféru dávných dob doplňuje i starý klikový gramofon, který vám bude hrát pro zábavu. V zimním období jsou součástí lodi i dobová kamínka, kde se nejen topí ale i připravuje chutný svařák, který celou loď krásně provoní.

Fotogalerie lodi Vodouch

Proč si pronajmout loď Vodouch?

Loď dokáže hostit 33 osob, proto je nejčastěji pronajímána za účelem pořádání menších firemních večírků, rodinných oslav a menších společenských událostí. Loď je často využívána také pro potřeby svatebních obřadů a svatebních veselí.

Návštěvníky lodi upoutá zpravidla její věrné dobové vzezření – především díky mosazným kováním, vnitřní dřevěné konstrukci a obložení, se ocitnete v době, kdy v Praze běžně jezdily drožky tažené koňmi a Vltava pomalu nechávala  19. století za sebou a vlévala se do doby zcelanové. Ať už budete chtít plout po Vltavě výletním okruhem, nebo kotvit v blízkosti Karlova mostu, čeká na vás nevšední zážitek. Budete moci obdivovat pražské památky tak, jak je dosud neznáte. Loď je vhodná jak pro zimní, tak i pro letní plavby.

Místa pro konání akcí.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Proč právě naše lodě?
  1. jedinečné trasy Prahou
  2. nejlépe situované přístaviště
  3. plavíme se v létě i v zimě
  4. ZDARMA návštěva Muzea Karlova mostu
  5. výběr lodí z více velikostí
  6. dobré ceny plaveb
  7. tradice v plavbách po Vltavě
  8. doplňkové služby (rauty)